Prebieha načítavanie...

Fotografia odometra ×

OVERENIE PLATNOSTI VÝPISU Z REGISTRA PREVÁDZKOVÝCH ZÁZNAMOV VOZIDIEL

Čím viac záznamov o vozidle existuje, tým viac informácií o histórii vozidla získate. ODO-Pass zobrazí celkovú históriu najazdených kilometrov zapísaných pri každej servisnej prehliadke, pri TK, EK, KO alebo pri ďalších úkonoch. Vydaný ODO-Pass je platný vždy do vykonania nového zápisu údajov o vozidle v Registri prevádzkových záznamov vozidiel.

Stav kilometrov by sa mal v zobrazených údajoch postupne zvyšovať. Pokiaľ ODO-Pass zobrazí náhle zníženie stavu kilometrov, môže sa jednať o manipuláciu s počítadlom prejdenej vzdialenosti.

Číslo výpisu *
Dátum posledného záznamu ODO-Passu *
Posledný stav kilometrov v ODO-Pass-e *

Pomocou identifikačného čísla vozidla VIN si bezplatne overíte, či bol k vozidlu vydaný ODO-Pass.

Identifikačné číslo vozidla VIN *


Ako funguje ODO-Pass/ODO-Pass EU?

Výpis je vytlačený na špeciálnom papieri, s ochrannými prvkami, aby sa zamedzilo jeho sfalšovaniu alebo podvodu. ODO-Pass/ODO-Pass EU vydaný pri kontrole originality umožní vlastníkom vozidiel deklarovať priebeh najazdených kilometrov pred predajom vozidla, napríklad pri umiestnení do autobazáru alebo zverejnení formou inzerátu. Z dôvodu ochrany pred zneužitím je pre jeho on-line overenie prostredníctvom internetu na stránke www.rpzv.sk požadované zadanie: čísla ODO-Passu/ODO-Passu EU, dátum jeho vystavenia a posledný stav hodnoty odometra uvedený vo výpise.

Kde získať výpis?

Výpis vyhotovujú pracoviská kontroly originality a väčšina prispievateľov, a to priamo prevádzkovateľovi vozidla, ktorý ho môže buď zverejniť, alebo poskytnúť len záujemcom o kúpu vozidla. Niektoré PKO sú vybavené mobilnou technikou umožňujúcou kontrolu odometra a tlač výpisu na dohodnutom mieste (napr. v autobazáre).

Používaním našej webovej lokality vyjadrujete svoj súhlas s používaním a ukladaním súborov cookie vo vašom koncovom zariadení. Viac informácií

Rozumiem