Prebieha načítavanie...

Fotografia odometra ×

OVERENIE PLATNOSTI VÝPISU Z REGISTRA PREVÁDZKOVÝCH ZÁZNAMOV VOZIDIEL

Čím viac záznamov o vozidle existuje, tým viac informácií o histórii vozidla získate. ODO-Pass zobrazí celkovú históriu najazdených kilometrov zapísaných pri každej servisnej prehliadke, pri TK, EK, KO alebo pri ďalších úkonoch. Vydaný ODO-Pass je platný vždy do vykonania nového zápisu údajov o vozidle v Registri prevádzkových záznamov vozidiel.

Stav kilometrov by sa mal v zobrazených údajoch postupne zvyšovať. Pokiaľ ODO-Pass zobrazí náhle zníženie stavu kilometrov, môže sa jednať o manipuláciu s počítadlom prejdenej vzdialenosti.

Identifikačné číslo vozidla VIN *

História najazdených kilometrov sa zobrazí po zrealizovaní úhrady (výška poplatku závisí od počtu záznamov v ODO-Passe). Po uhradení poplatku je potrebné počkať na korektné presmerovanie z webového portálu Tatra banky späť na stránku www.rpzv.sk, na ktorej sa následne zobrazí ODO-Pass, v ktorom sú zobrazené údaje o najazdených kilometrovch.

Číslo výpisu *
Dátum posledného záznamu ODO-Passu *
Posledný stav kilometrov v ODO-Pass-e *


Používaním našej webovej lokality vyjadrujete svoj súhlas s používaním a ukladaním súborov cookie vo vašom koncovom zariadení. Viac informácií

Rozumiem